Ευχαριστήρια Επιστολή

Τετάρτη 19 Ιουνίου 2019

Εκ μέρους της διεύθυνσης του 45ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών κας Μαρίας Σκόμπα, του Συλλόγου Διδασκόντων, καθώς και των μαθητών/μαθητριών, θα θέλαμε με την παρούσα επιστολή να σας ευχαριστήσουμε από καρδιάς όλους τους γονείς, κηδεμόνες και τα μέλη του Δ. Σ. Γονέων και Κηδεμόνων για την άμεση και πλήρη ανταπόκρισή σας και την αμέριστη βοήθειά σας στις ανάγκες του σχολείου μας.

Ειδικότερα, ευχαριστούμε θερμά :

• Την Αντιδήμαρχο για το παιδί κα Ηλιοπούλου και την τέως Πρόεδρο Σχολικής Επιτροπής του 6ου Κοινοτικού Διαμερίσματος του Δήμου Αθηναίων κας Λογιάδου για την προσφορά βιβλίων για την Υπαίθρια Βιβλιοθήκη του σχολείου μας.
  • Τις οικογένειες Σκοτίδα, Βουζιούρη, Νεδόπουλου, Νιώρα, Καρακάση για τη δωρεά παιδικών βιβλίων για την Υπαίθρια Βιβλιοθήκη.
  • Τις μαθήτριες Κανταρτζόγλου Δανάη και Κώτη Εύα για την προσφορά βιβλίων.
  • Την οικογένεια Σακκά που ενήργησαν για τη δωρεά χρηματικού ποσού από την εταιρεία Σκλαβενίτης.
  • Την κα Παίδαρου που μεσολάβησε για την έγκαιρη προμήθεια φαγητού στα παιδιά από το Βρεφοκομείο Αθηνών.
  • Τις οικογένειες Κανταρτζόγλου, Χριστοδουλίδου, Κουτρουμπή που έφεραν αναλώσιμο ηλεκτρονικό εξοπλισμό για ανακύκλωση.
  • Την κα Καμενοπούλου, γιαγιά μαθητή του σχολείου μας, για την προσφορά υλικών ζωγραφικής.
  • Τους κυρίους Μερεντίτη και Τζουρά για τη μεταφορά των χριστουγεννιάτικων δέντρων και στολιδιών.
  • Την οικογένεια Χασάνι για την προσφορά εκτυπωτή.
  • Τον κο Κόκκοτο για την κατασκευή πάγκου στο εργαστήρι της πληροφορικής.
  • Τον κο Μερεντίνη για τη μεταφορά του πλαστικού υλικού ανακύκλωσης (καπάκια).
  • Τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την αγορά τροχήλατου τραπεζιού.
  • Τις κυρίες Σούμα, Μητσάτσου, Πανάγου, Κώτη και Μπέμπελου για τη βοήθειά τους στη σίτιση των μαθητών και μαθητριών.