Αγαπητοί Γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι:

α)Την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2023 οι δασκάλες των Α' και Β' τάξεων του Σχολείου μας θα έχουν ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων για την επίδοση των παιδιών τους κατά το Α' τρίμηνο. Η είσοδος των γονέων/κηδεμόνων στον χώρο του Σχολείου θα γίνει στις 13:30 .

β)Την Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2023, θα επιδοθούν στους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών των Γ', Δ', Ε', ΣΤ' τάξεων του Σχολείου μας οι έλεγχοι των παιδιών τους για το Α' τρίμηνο. 'Ωρα προσέλευσης : 13:30.

(Παρακαλούνται οι γονείς/κηδεμόνες κατά την αναμονή τους για την ενημέρωση από τους/τις εκπαιδευτικούς -εφόσον τα παιδιά τους παραμείνουν στον χώρο του σχολείου και δεν συμμετέχουν στο ολοήμερο πρόγραμμα- να τα συνοδεύουν , προκειμένου να λειτουργήσει από το ολοήμερο πρόγραμμα.)

Εκ της Διεύθυνσης του Σχολείου